Nabízíme Vám hudbu a ozvučení na nejrůznějších akcích, od taneční zábavy, plesu, diskotéky, svatby, narozenin až po firemní a společenské akce, večírky, sportovní akce a jiné. Prostě všude tam, kde má být hudba, tanec a zpěv. 

Jedná se především o hudební program s Honzou Mlčochem, který je postaven především na živém zpěvu tohoto vynikajícího charismatického zpěváka, v jehož repertoáru jsou především klasické české a slovenské písničky, které znají a potěší všechny generace.

Pěvecké vstupy Honzy Mlčocha doplňujeme o reprodukovanou hudbu ve formě diskotéky, kdy hrajeme především na přání účastníků. Disponujeme také širokou databází karaoke, oblíbenou zábavou každého večírku. 

Program dále doplňujeme také o různé svatební a společenské soutěže. Výběr hudebního žánru i skladbu celého programu vždy přizpůsobujeme individuálnímu charakteru dané akce a přáním a požadavkům novomanželů či organizátorů.

Celý večer můžeme doplnit navíc o unikátní vystoupení Karel Gott Revival. Hudební ukázky najdete zde: www.karelgott-revival.cz nebo také na YouTube:  www.youtube.com/user/mlcochjan.

Kontakt – bližší informace a rezervace termínů na e-mailu jkgott@alsama.cz nebo telefonech +420 731 505 606 nebo +420 602 733 622.

Večírek s Honzou Mlčochem